Msza Świeta w intencji ogrodników, członków Towarzystwa Ogrodniczego i ich rodzin - 1.X.2017 r.

W niedzielę 1 października o godz. 16:00 w kościele oo. Bernardynów p.w. św. Bernardyna ze Sieny odbędzie się MSZA ŚWIĘTA w intencji ogrodników, członków Towarzystwa Ogrodniczego i ich bliskich. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych, w szczególności członków i sympatyków naszego Towarzystwa, ogrodnictwa i ogrodów!
Mszę poprowadzi zaprzyjaźniony z nami o. Fulbert.

Zaprasza Prezes Towarzystwa Ogrodniczego w Krakowie, Andrzej Nowak.

Jesienna Wystawa Ogrodnictwa
W dniach  od  22.09 do 24.2017 r.  na terenach Centrum Targowego Chemobudowa – Kraków S.A. przy ul. Klimeckiego 14 odbywła się  46.  Jesienna Wystawa Ogrodnictwa, Leśnictwa i Zoologii.

Zapraszaliśmy na stoisko Towarzystwa Ogrodniczego po porady dotyczące roślin ogrodowych i doniczkowych. Prezentowaliśmy ciekawe odmiany warzyw ze Stacji Oceny Odmian w Węgrzcach oraz firm hodowlanych.

Na stoisku Klubu Florystycznego TO prezentowane były prace członkiń Klubu pod hasłem "Z ogrodu do domu. Owoce, warzywa i zioła w dekoracji florystycznej”.
Odbyły sie także dwa pokazy: "Z dynią i z miotłą - bukiet na halloween" oraz "Bukieciki warzywne- niebanalna dekoracja stołu". Na stoisku trwała degustacja babeczek z jdalnymi kwiatami, dżemu paprykowego i konfitury dereniowej.

Wystawa Ogrodnicza 2016

Z Jesiennej Wystawy Ogrodnictwa 2016

Życzenia TO Kraków

Jesienna wystawa ogrodnicza 2012

SKŁADKI

Przypominamy Państwu o obowiązku płacenia na bieżąco składek, które wynoszą 60 zł rocznie, a dla emerytów 30 zł. Bardzo prosimy o uregulowanie zaległości. Składki członkowskie są naszym jedynym dochodem.
Warunkiem otrzymania legitymacji członkowskiej jest bieżące uregulowanie składek.
Przypominamy numer konta: PKO Bank Polski 09 1020 2906 0000 1302 0158 9613

Fotorelacja z dorocznej, XXXIV Jesiennej Wystawy Ogrodnictwa w Krakowie